Polityka firmy

PRESS BUTTON - to inicjatywa grupująca specjalistów z wielu dziedzin. Integrujemy profesjonalistów w swoich branżach hołdując sentencji - potencjał organizacji tkwi w ludziach. Wychodzimy z założenia, że potencjał ludzki - to kapitał, który zawsze pozwoli na rozwój całej organizacji i zapewni możliwości adaptacyjne jej struktury. Działamy na płaszczyĄnie wzajemnego porozumienia, tworząc swoistą platformę intelektualną.

PRESS BUTTON - to realizacja projektów w przemyślany sposób procesowy - mający swój określony początek i koniec. Stawiamy na jakość wykonywanych działań, ich logiczne powiązanie w spójną całość i otrzymanie oczekiwanego wyniku finalnego przy pełnej satysfakcji aktorów.

Ekspresywną metaforą naszego działania jest przycisk - uruchamiający pewien automatyczny proces - czyli realizację wcześniej odpowiednio zaplanowanych i powiązanych ze sobą precyzyjnych działań, których celem jest dostarczenie odpowiedniego rezultatu i satysfakcji temu, kto uruchomił ten proces. Dążymy do tego abyśmy wraz z naszymi klientami mogli z satysfakcją poczuć wiatr wybudowanej elektrowni wiatrowej i zrealizowanego projektu.

PRESS BUTTON - to profesjonalna komunikacja z partnerami budująca wieloletnie dobre relacje. To działania oparte na lojalności, wzajemnym zaufaniu i szacunku oraz ścisłej współpracy na najwyższym poziomie jakościowym. Jesteśmy cierpliwymi uczniami naszych klientów. Zawsze staramy się rozpoznawać ich potrzeby i oczekiwania - empatia to nasza siła! Analiza procesów, określenie przyczyn i skutków, dokładność i konsekwencja - to jedyna możliwość rozwiązania problemu i sprostania wyzwaniom.

PRESS BUTTON - realizuje projekty w oparciu o nowe technologie. Sięgamy do zasobów uczelni i korzystamy z zaplecza ośrodków naukowo - badawczych. Wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania, choć nie boimy się wyzwań. Szczególna uwagę kładziemy na jakość danych pomiarowych, niezawodność środków transmisji i przetwarzania danych oraz szybkość dostarczenia informacji do odbiorcy.